Be Diet Poznań

Be Diet to dieta pudełkowa z dowozem pod drzwi klienta. Jego pomysłodawczynią jest słynna trenerka fitness – Ewa Chodakowska. Jej team czuwa nad całym procesem tworzenia posiłków – od ułożenia jadłospisu, zbilansowania składników, po przygotowanie dań.

Do przygotowywania posiłków Be Diet wykorzystuje tylko zdrowe i nieprzetworzone składniki. Nie uświadczymy potraw smażonych na głębokim tłuszczu, ani żadnych dań gotowych. Przygotowując każdą z dostępnych diet, zespół bierze pod uwagę alergie pokarmowe, specjalne potrzeby żywieniowe i rezultaty, jakie klienci chcą osiągnąć korzystając z Be Diet.

Dzięki Be Diet schudnięcie, dodatkowe umięśnienie lub utrzymanie właściwej masy ciała jest dużo łatwiejsze. Posiłki, skomponowane przez wykwalifikowanych dietetyków dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Kucharze natomiast dbają o pyszny smak i kuszący aromat oraz wygląd dań.

5 zbilansowanych posiłków dostarczane jest o stałej i ustalonej porze w godzinach porannych. Dowóz odbywa się na obszarze całego Poznania. Klienci nie muszą samodzielnie robić zakupów, martwić się o bilans i właściwą kaloryczność dań i ich przygotowywanie. Zyskane dzięki temu godziny mogą być przeznaczone na trening czy też regenerację.

Wiele Polek i Polaków zaufało Ewie Chodakowskiej i jej metodom treningowym. Zachęciła do ruchu nawet tych, którzy sądzili, że nic nie będzie w stanie podnieść ich z kanap celem ćwiczeń fizycznych. A jednak się udało. Chodakowska, dzięki Be Diet postanowiła pomóc swym podopiecznym także za sprawą diety. Tylko połączenie ćwiczeń i właściwego odżywiania pozwala uzyskać wymarzoną sylwetkę i zdrowie.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *