Fit Expert

Fit Expert jest poznańskim klubem fitness mieszczącym się 200m od Rynku Jeżyckiego. Pozwala zbudować szczytową formę u osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Klub jest nastawiony na klienta i nie wiąże klubowiczów długotrwałymi umowami.

Do dyspozycji członków klubu Fit Expert pozostaje siłownia, strefa cardio i sala fitness. W strefie cardio znajdują się urządzenia aerobowe, na których można się rozgrzać lub przeprowadzić indywidualną sesję cardio. Maszynami tymi są bieżnie, orbitreki, rowerki stacjonarne i ergometry. Na doskonale wyposażonej siłowni można trenować z wolnymi ciężarami – sztangami i hantlami lub też na maszynach oporowych, doskonałych do treningu izolowanego lub dla początkujących. Zwolennicy tradycyjnego podciągania się na drążku znajdą oczywiście ten klasyczny sprzęt na sali. Treningi na siłowni doświadczeni klubowicze mogą przeprowadzać samodzielnie. Jednakże do ich dyspozycji są trenerzy personalni służący poradą, jak i pełnymi programami treningowymi. Ćwiczenia pod okiem profesjonalisty to doskonały wybór dla osób początkujących, ale też zaawansowanych, którzy chcą osiągnąć jeszcze lepsze efekty lub przygotowują się do zawodów sportów sylwetkowych.

Klub fitness Fit Expert proponuje szereg zajęć fitness odbywających się w grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Do wyboru jest Zumba, fit ball, ABT, ABS, step, pilates i treningi wycelowane we wzmacnianie kręgosłupa. Zajęcia fitness są świetną opcją dla lubiących ćwiczyć w gronie osób wzajemnie się wspierających w dążeniu do wyznaczonego celu.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *