Fit Way

Fit Way to firma cateringowa zapewniająca klientom dowóz zestawów całodziennych, dietetycznych posiłków pod same drzwi. Oferuje duży wachlarz menu do wyboru, odpowiadający różnym potrzebom żywieniowym. Wszystkie są doskonale zbilansowane i urozmaicone, więc przejście na dietę nie oznacza monotonii i niedoborów składników. Dowóz następuje o ustalonej godzinie na terenie całego Poznania.

Fit Way catering oferuje 14 jadłospisów. Wśród nich znajdują się dieta bez glutenu lub laktozy dieta odchudzająca, dietę zawierające ze wszystkich rodzajów mięs – wyłącznie ryby, dieta sportowa, dieta przeznaczona dla osób z cukrzycą, dieta oczyszczająca, dieta dla kobiet w ciąży i karmiących, a także diety wegetariańskie i wegańskie. Oprócz nich Fit Way proponuje lunch boxy i dietę specjalistyczną. Ta ostatnia opracowana jest indywidualnie według wskazań zdrowotnych i żywieniowych osób ze specjalnymi potrzebami, czyli rekonwalescentów czy też cierpiących na alergie pokarmowe lub inne dolegliwości wymagające odpowiedniego żywienia. Dodatkowo dostępny jest tygodniowy program detoksykujący oparty na sokach.

Przy zamówieniu menu, klienci wybierają właściwą dla swoich celów kaloryczność posiłków. Osobom niezdecydowanym na to, jaki rodzaj diety powinny wybrać, podjęcie decyzji ułatwi znajdujący się na stronie internetowej Fit Way formularz i przelicznik BMI. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, ale też jego rodziny umożliwiając zamówienie zdrowych obiadów w korzystnej cenie, dzięki czemu osoba przebywająca na diecie nie czuje się osamotniona.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *