Fitness Point

Fitness Point to klub fitness działający na terenie Poznania (Galeria Handlowa MM). Oferuje bogaty wybór zajęć, pozwalających na poprawę kondycji fizycznej, zbudowanie dodatkowej masy mięśniowej i wymodelowanie sylwetki. W klubie można trenować indywidualnie na siłowni oraz w grupach na zajęciach fitness.

W klubie Fitness Point, dostępna jest klasyczna siłownia z wolnymi ciężarami, takimi jak hantle i sztangi oraz maszynami oporowymi do treningów izolowanych. Strefa cross training – funkcjonalnych ćwiczeń z użyciem masy własnego ciała (kalisteniki), odważników kulowych kettlebell i taśm TRX. Na siłowni można trenować samodzielnie lub pod okiem trenera personalnego, który zadba o właściwy dobór ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania, predyspozycji i potrzeb oraz możliwości osoby trenującej.

Klub Fitness Point proponuje udział w szeregu zajęć grupowych. Odbywają się zajęcia aerobox, stepu funkcjonalnego, porannego interwału, turbo spalania tkanki tłuszczowej, pumpu i mające na celu ukształtowanie brazylijskich pośladków. Prowadzone są zajęcia choreograficzne na bazie salsy – salsation i treningi wzmacniające kręgosłup oraz zwiększającą mobilność ciała. Oprócz nich można zapisać się na zajęcia grupowe z kalisteniki, na których opanuje się podstawowe, jak i zaawansowane odmiany pompek, przysiadów, podciągnięć i innych ćwiczeń z masą własnego ciała. W klubie mieści się też gabinet masażu, gdzie można się zrelaksować i przyspieszyć regenerację, 2 łóżka stojące do opalania za jedyną złotówkę za minutę użytkowania, oraz darmowy dostęp do dystrybutora wody.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *