Maximus-klub

Maximus to klub fitness mieszczący się w Poznaniu, oferujacy szeroką gamę zajęć, dzięki którym każdy klubowicz osiągnie wymarzone cele dotyczące sylwetki i nabywania nowych umiejętności w zakresie sprawności oraz tężyzny fizycznej. Klub prowadzi zajęcia grupowe, a także treningi indywidualne.

Na siłowni Maximus można wykonywać treningi aerobowe (ćwiczenia cardio na orbitrekach, bieżniach, ergometrach i rowerkach stacjonarnych), z użyciem wolnych ciężarów (klasyczne sztangi i hantle) i na maszynach oporowych. Klub wyposażono w odważniki kulowe i drążki oraz poręcze do ćwiczeń kalistenicznych. Trenować można samodzielnie, jak i skorzystać z pomocy trenerów personalnych, którzy służą radą, rozpisują plany ćwiczeń i diety oraz czuwają nad bezpiecznym i prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Rozpiski treningów, jak i diety są opracowywane indywidualnie do potrzeb klubowiczów, tak aby osiągnęli jak najszybciej oczekiwane efekty w zmianie sylwetki.

W sali fitness siłowni Maximus odbywają się treningi grupowe. Sprzętem, jakiego się używa to maty i piłki fitnessowe, taśmy TRX, stepery, drabinki, kettle, sztangi. trampoliny i nieduże hantelki. Typy zajęć to ABT (szczególny akcent położony na pośladki, uda i brzuch), power gym, fitness fusion, shape, zumba i jumping na trampolinach. Odbywają się pod kierunkiem doświadczonych instruktorów, których wiedzę potwierdzają certyfikaty. Ich szeroki zakres pozwala na wybranie najlepszego rodzaju treningu pod względem potrzeb i aktualnej kondycji ćwiczącego.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *