Tobiasz Rusek

Tobiasz Rusek to utytułowany sportowiec i trener personalny, świadczący usługi w Poznaniu. Stawał na podium mistrzostw w fitness atletycznym kraju i świata, kulturystyki klasycznej i męskiej sylwetki. Posiada długoletnie doświadczenie treningowe, startowe i trenerskie. Choć jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, to sportom sylwetkowym (polegającym nomen omen na budowaniu sylwetki) postanowił poświęcić życie i związać karierę.

Swoje kulturystyczne i startowe doświadczenie Tobiasz Rusek postanowił wykorzystać w pracy z klientami pragnącymi zmienić swój wygląd i życie. Jego wiedzę potwierdzają uzyskane certyfikaty ukończenia kursów m.in. instruktora personalnego, instruktora EFIB i FITPROF, doradcy dietetycznego, wspomagania farmakologicznego w kulturystyce i sporcie. Dzięki tak szerokiej wiedzy, Rusek służy swoim klientom spersonalizowanymi treningami i wartościowymi poradami dietetycznymi i dotyczącymi suplementacji.

Wszechstronna wiedza z zakresu sportów sylwetkowych, pozwala Tobiaszowi Ruskowi na dobranie najlepszej dla danego klienta metody treningowej. Zna tajniki treningów z wolnymi ciężarami, na maszynach oporowych i z masą własnego ciała. Dodatkowo dobierze odpowiedni plan dietetyczny, dzięki któremu każdy cel treningowy zostanie osiągnięty szybciej. Trener pomaga klientom zarówno w utracie zbędnych kilogramów, jak i nabraniu suchej masy mięśniowej. Oprócz treningów stacjonarnych, Tobiasz Rusek proponuje współpracę online obejmującą plan treningowy, dietetyczny i suplementacyjny oraz konsultacje indywidualne.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *