Dieta Poznań – 10 najlepszych firm dietetycznych

W Poznaniu kwitnie branża cateringów oferujących diety. Stworzyliśmy TOP 10 najlepszych firm dietetycznych, by ułatwić Ci wybór!

Dieta – jaką firmę cateringową wybrać?

Wybierając firmę cateringową każdy z nas patrzy na różne rzeczy w zależności od naszych potrzeb i tego jakiej szukamy diety. Właśnie dlatego w tym rankingu przedstawiamy 10 firm dietetycznych, najlepszych, ale zupełnie różnych. Cateringi te proponują wiele programów, dzięki którym każdy wybierze catering idealny dla siebie.

Dieta Poznań –  TOP 10 firm dietetycznych

  1. Be Diet Catering- firma dokładająca największych starań do tego by każdy klient był zadowolony. Oferuje 3 podstawowe programy, które są dostępne w 5 wariantach kalorycznych.
  2. Fit&More- catering oferujący między innymi program sportowy oraz odchudzający. Można je wybrać z pośród 4 opcji kaloryczności 1000,1250,1500,2000 kalorii.
  3. Fitway- jest to lokalna firma obsługująca Poznań i okolice. Oferuje indywidualne dopasowanie diet oraz stały kontakt z dietetykiem pomagający dążyć do celu.
  4. Body Chief – ten catering oprócz wielu możliwości diet ma także w ofercie możliwości zamawiania posiłków w ekologicznych opakowaniach co jest ważne dla wielu klientów.
  5. Cud i Miód- ten catering wprowadził do swojej oferty dietę Samuraja. Jest to dieta bogata w tłuszcze omega-9 i błonnik z ograniczeniem produktów odzwierzęcych.
  6. Macz Fit- w tej firmie mamy możliwość samodzielnego wybrania posiłków na dany dzień z 20 dań dostępnych w menu cateringu. Jest to fajna opcja dla osób lubiących mieć wybór.
  7. Better Life- catering dedykowany przede wszystkim  dla sportowców. W swojej ofercie ma dwie diety sport oraz dietę kulturystyczną.
  8. Wygodna Dieta- ten catering jest najbardziej otwarty dla osób wykluczających z diety pewne produkty. Dlatego w swojej ofercie ma między innymi dietę bezglutenowa, bez ryb oraz bez nabiału.
  9. Lightbox- oferuje parę wersji pakietu FLEX polegającego na wyborze potraw między innymi odchudzający, aktywny i optymalny.
  10. Kapitan Cook- ta firma w swojej ofercie diet ma dietę Detox sokowy, skierowany do osób, dla których zdrowie jest ważne, a odczuwają gorsze samopoczucie i chcą przeprowadzać detox organizmu.

Linki:

https://www.instagram.com/bediet_catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/fitandmorecatering/?hl=pl

https://www.instagram.com/fitwaycatering/?hl=pl

https://www.instagram.com/body_chief/?hl=pl

https://www.instagram.com/cudimiodcatering/?hl=pl

https://www.instagram.com/maczfit/?hl=pl

https://www.instagram.com/better.life.catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/wygodnadieta/?hl=pl

https://www.instagram.com/lightbox_polska/?hl=pl

https://www.instagram.com/kapitancookcatering/?hl=pl

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *