Dieta pudełkowa – catering dietetyczny w Poznaniu 5 propozycji

Ofert cateringów dietetycznych w Poznaniu jest ogrom. Dlatego przygotowaliśmy 5 propozycji diety pudełkowej.

Dieta pudełkowa – na czym polega?

Dieta pudełkowa oferowana przez cateringi dietetyczne polega na dostarczaniu klientowi gotowych posiłków w pudełkach, dzięki temu może wziąć je wszędzie ze sobą. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą dbać o dobre żywienie, ale nie chcą spędzać całych dni w kuchni. Dieta pudełkowa jest dopasowana indywidualnie do potrzeb klienta. Wybierając konkretny program dietetyczny i wariant kaloryczny masz pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkich substancji odżywczych. Właśnie o to dbają dietetycy w firmach cateringowych, a Ty cieszysz się smakiem gotowych potraw.

Dieta pudełkowa w Poznaniu- 5 propozycji cateringów dietetycznych

  1. Dieta pudełkowa Optimal oferowana przez Be Diet Catering jest dietą idealną dla każdego. Jest to program dostępny w 5 wariantach kalorycznych, dzięki czemu niezależnie od naszego trybu życia czy celu diety możemy z niego skorzystać. Wszystkie posiłki są zbilansowane i wykonane z naturalnych produktów i komponowane pod okiem specjalistów.
  2. Kolejną propozycją jest dieta odchudzająca z firmy  Fitway. Dieta opiera się na ujemnym bilansie kalorycznym opracowywanym przez dietetyka klinicznego indywidualnie do każdego klienta. Ten catering dietetyczny podkreśla jak ważne jest bezpieczne, a nie szybkie odchudzanie.
  3. Catering dietetyczny  Macz Fit swoim klientom proponuje między innymi dietę Dash. Jest to dieta pozwalająca wzmocnić układ krwionośny poprzez wykluczenie produktów o wysokiej zawartości sodu. Dieta pudełkowa Dash jest dostępna w 6 wariantach kaloryczności w zależności od potrzeb klienta.
  4. Dieta Plan Low IG dostępna w Fit&More dedykowana jest dla diabetyków oraz osób z insulinoopornością. Charakteryzuje ją niski indeks glikemiczny produktów, z których robione są posiłki. Dieta ta jest dostępna w 5 wariantach kalorycznych.
  5. Ostatnią naszą propozycją jest dieta  Soft z cateringu dietetycznego Body Chief. Jest to dieta pudełkowa lekkostrawna. Dieta ta jest w 6 wariantach kalorycznych i składa się z 6 posiłków, dzięki temu układ trawienny jest mniej obciążony. W tym programie wyeliminowane są produkty ostre i wzdymające, które mogą powodować dyskomfort trawienny.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *