Najlepsza dieta pudełkowa Poznań – 5 kroków aby dobrze wybrać

W Poznaniu powstaje coraz więcej firm dietetycznych oferujących dietę pudełkową. Podpowiemy, czym się kierować by dobrze wybrać.

Najlepsza dieta pudełkowa – jaka powinna być?

Nie ma na to jednej odpowiedzi. W zależności od tego czego oczekujemy od diety pudełkowej patrzymy na różne rzeczy. Najlepsza dieta będzie inna dla osoby odchudzającej się, a inna dla sportowca. Indywidualnie musimy podejść do tego co jest dla nas najważniejsze przy wyborze diety, gdy już dowiemy się co jest dla nas ważne szybko znajdziemy dla siebie najlepszą dietę pudełkową.

Najlepsza dieta pudełkowa w Poznaniu – 5 kroków by wybrać dobrze

  1. Poszukaj opinii- popytaj znajomych, którzy korzystali lub korzystają z diety pudełkowej co sądzą o współpracy z poszczególnymi firmami. Dowiedz się czy mają jakieś wskazówki co do wyboru takiej diety. Zawsze znajomi to bardziej wiarygodne źródło niż obce osoby, wykorzystaj to.
  2. Zacznij poszukiwania – zobacz jaką ofertę diet pudełkowych mają dla Ciebie cateringi dietetyczne. Jest ich na tyle dużo, że warto zrobić wstępny research, które ( przynajmniej na pierwszy rzut oka ) Ci się podobają. Co mają do zaoferowania, jakie programy są dostępne. Wybierz parę firm, które Cię zainteresowały i przejdź do kolejnego etapu.
  3. Czas na Ciebie- nadszedł czas żeby przemyśleć czego potrzebujesz. Ile kalorii powinna mieć twoja dieta? Ile posiłków chciałbyś otrzymywać? Czy coś wykluczasz ze swojej diety ? na czym najbardziej Ci zależy ? Gdy już odpowiesz sobie na te pytania możesz zacząć działać dalej.
  4. Wstępna decyzja- do tej pory zgromadziłeś wszystkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji. Wybierz catering, który przemawia do Ciebie najbardziej. Liczy się program diety, kalorie, a także wizualne aspekty diety pudełkowej. Pamiętaj, że jesz oczami. Wygląd potraw jest bardzo ważny w każdej diecie.
  5. Brawo! – Podjąłeś decyzję. Teraz, gdy już wybrałeś catering dietetyczny, którego dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza i chwyciła Cię za serce… a może żołądek, skorzystaj z dnia próbnego inaczej zwanego dniem testowym, polegającym na jednodniowym cateringu w wybranym przez Ciebie programie i wariancie kalorycznym ,by utwierdzić się w przekonaniu, że podjąłeś dobrą decyzję i to właśnie z tą firmą chcesz współpracować na co dzień.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *