Body Chief

Body Chief jest cateringiem dowożącym dietę pudełkową bezpośrednio pod drzwi klientów. Diety obejmują całodzienne wyżywienie złożone ze smacznych a przede wszystkim zdrowych posiłków. Do grona zadowolonych klientów należą osobistości sportu i kultury, tacy jak np.: Łukasz „Juras” Jurkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Gessler czy też Damian Janikowski.

Catering posiada w ofercie 11 pełnych programów żywieniowych, które można zamówić na maksymalnie miesiąc i 2 tygodniowe detoksykujące zestawy sokowe. Można wybrać dietę sportową, klasyczną mającą na celu utrzymanie właściwej wagi ciała, wegetariańską (bez mięsa ale uwzględniającą jajka, miód i nabiał), dietę o niskim IG, dla osób nietolerujących glutenu i laktozy, oraz specjalne programy żywieniowe dla młodych mam i osób na rekonwalescencji.

Kaloryczność posiłków Body Chief jest wybierana przez klienta i w większości diet mieści się między 1000 a 2500 kalorii. Wyjątkami są dieta sportowa, która z oczywistych względów – wyników treningowych, osiąga 4000 kalorii i program junior, zawierający zawsze 1500 kalorii. O właściwe zbilansowanie składników odżywczych każdej z diet dbają wykwalifikowani dietetycy, natomiast o wyborny smak, aromat i estetyczny wygląd potraw troszczy się fachowy zespół kucharzy pod kierownictwem zawodowego szefa kuchni.

Body Chief otacza troską się nie tylko klientów ale też środowisko naturalne. Posiłki pakuje w pudełka wykonane w 90% z celulozy. Firma dostarcza posiłki na obszarze Poznania całkowicie za darmo. Dowóz następuje zawsze rano a zamówienie realizowane jest nazajutrz po złożeniu zamówienia na daną dietę.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *