Fit & More

Fit & More oferuje catering dietetyczny na terenie Poznania i okolicach. Codziennie dostarcza zdrowe i smaczne posiłki pod drzwi swoich klientów. Dzięki temu zyskują czas, tak cenny w dzisiejszym świecie, który mogą produktywnie spożytkować wedle własnego uznania.

Catering Fit & More proponuje 10 programów żywieniowych. Można wybrać dietę dla osób aktywnych fizycznie z większą ilością węglowodanów lub białka, dietę budującą masę mięśniową, jadłospis z niskim indeksem glikemicznym, wegetariańską, bezlaktozową i bezglutenową oraz służącą zgubieniu zbędnej wagi. Oprócz nich Fit & More posiada w ofercie lunch boxy. Kaloryczność posiłków, w zależności od wybranej diety waha się między 1000 a 4100 kalorii dziennie. Ilość kalorii każdy klient wybiera sam przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety. Nad odpowiednim zbilansowaniem składników każdej z nich czuwa wykwalifikowany dietetyk, a szef kuchni wraz zespołem doświadczonych kucharzy dba o smak i urozmaicenie potraw.

Jadłospisy cateringu Fit & More składają się z 5 pełnowartościowych posiłków (lunch boxami). Dostarczane są pod drzwi klienta, przez 7 dni w tygodniu w godzinach wieczornych. Klienci nie muszą się martwić o samodzielne przygotowywanie posiłków, ani zakupy. Poza tym dzięki diecie zyskują rytm dnia i regularne spożywanie posiłków co jest niezwykle ważne zarówno w procesie odchudzania, jak i budowania umięśnienia. Dodatkowo jedzą zdrowe i nieprzetworzone produkty, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *