Cud i Miód

Cud i Miód jest cateringiem dietetycznym, działającym na terenie całego Poznania. Firma zajmuje się dostarczaniem smacznych, zbilansowanych i zdrowych posiłków na cały dzień klientom pod ich drzwi. Zyskują dzięki temu cenny czas, który mogą poświęcić choćby na treningi, które przyspieszą efekty uzyskiwane dzięki diecie.

Oferta dietetycznego cateringu Cud i Miód to całodzienne wyżywienie składające się z 5 doskonale zbilansowanych i smacznych posiłków. Proponowane jest 10 rodzajów diet służących różnym celom. Klienci mogą wybrać dietę standardową i standardową premium – wykorzystującą superfoods, dietę przeznaczoną dla sportowców, dietę wegetariańską i wykorzystującą jedynie rybie mięso, dietę bezglutenową, dietę bez glutenu i laktozy/nabiału, dietę bezlaktozową i dietę samuraja. Dobór diety do potrzeb odbywa się podczas konsultacji ze współpracującymi z firmą profesjonalnymi dietetykami. Pozwolą nie tylko na wybór najlepszej diety ale też dobiorą jej właściwą kaloryczność, dzięki której pożądana sylwetka zostanie szybciej osiągnięta.

Posiłki Cud i Miód dostarczane są 6 dni w tygodniu o ustalonych godzinach porannych lub wieczornych. Istnieje możliwość zamówienia diety na cały weekend, gdzie dostawa na sobotę i niedzielę następuje w sobotę rano. Dzięki temu rozwiązaniu Poznaniacy korzystający z usług firmy nie muszą martwić się o zakupy, planowanie i bilansowanie posiłków i oczywiście o ich samodzielne przygotowywanie. Dodatkowo zyskują rytm i regularność posiłków, co jest równie ważne jak składniki, z których są przygotowywane.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *