Calypso

Calypso jest siecią klubów fitness, z placówkami w Poznaniu na ulicy Matyi i Półwiejskiej. Umożliwia wszechstronny rozwój fizyczny klubowiczom dzięki doświadczonej kadrze trenerów bardzo dobremu wyposażeniu. Sale są klimatyzowane i pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych programów treningowych.

W Calypso można przeprowadzić skuteczną rozgrzewkę na jednej z wielu maszyn cardio. Wybrać można najodpowiedniejszy sprzęt spośród ergometrów, bieżni, orbitreków czy rowerków. Siłownię wyposażono w klasyczne hantle i sztangi, które odpowiadać będą zwolennikom treningu z wolnymi ciężarami. Osoby początkujące i pragnące rozwinąć poszczególne partie mięśniowe skorzystają z maszyn oporowych do ćwiczeń izolowanych. Sala posiada także strefę treningu funkcjonalnego, gdzie znajdują się piłki lekarskie oraz bosu, drabinki, poręcze do dipów i drążki do podciągania. Ciężki trening odbędą tam miłośnicy kalisteniki oraz odważników kulowych, których zestaw znajduje się w strefie. Członkowie klubu, którzy chcą ćwiczyć pod okiem profesjonalistów, mogą skorzystać z usług doświadczonych trenerów personalnych.

Calypso oferuje również szeroki wachlarz zajęć w grupach. To doskonała propozycja dla lubiących ćwiczenia w towarzystwie innych, którzy lubią wysiłek prowadzący do tego samego celu.Można wybrać Zumbę, power pump, power-bike, ABT, express tabatę, trampoliny i aerobik na bazie salsy. Osoby szukające mniej intensywnych zajęć, lub chcące poprawić swoją mobilność, mogą zapisać się na stretching, jogę i specjalne treningi dedykowane wzmacnianiu kręgosłupa. Oprócz z sal treningowych, klubowicze mogą skorzystać z sauny.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *