Fabryka Formy

Fabryka Formy to ogólnopolska sieć klubów fitness, która posiada aż 8 placówek w Poznaniu. Klub oferuje przestrzeń i sprzęt do przeprowadzania treningów indywidualnych oraz grupowych. Klubowicze mogą liczyć na wszechstronny rozwój swojej sprawności fizycznej i profesjonalizm obsługi.

Dla posiadaczy karnetu pozostaje oczywiście serce klubu – siłownia. Można na niej ćwiczyć na maszynach oporowych, a także na klasycznych wolnych ciężarach – sztangach i hantlach. Przeprowadzony może też zostać trening funkcjonalny, dzięki drążkom do podciągania, poręczom do dipów, odważnikom kulowym, taśmom TRX, linom battle rope oraz gumom do ćwiczeń. Dostępny jest także sprzęt cardio w postaci bieżni, rowerków, orbitreków oraz ergometrów wioślarskich do treningu aerobowego. Na siłowni w Fabryce Formy można ćwiczyć samemu, lub skorzystać z usług trenerów personalnych, którzy zadbają o rozpiskę ćwiczeń, dopasowanie diety i bezpieczne przebieg sesji treningowych.

W zakres oferty zajęć grupowych Fabryki Formy, wchodzi Zumba, pilates, kettlebells, bodycombat, bodypump, fat killer, cycling, salsation, zajęcia choreograficzne na stepie, treningi prozdrowotne i funkcjonalne. Proponowane są także specjalne zajęcia stretchingowe, wzmacniające kręgosłup oraz sesje kalisteniczne. Bogaty wachlarz zajęć umożliwia dobór aktywności najlepiej odpowiadający potrzebom, celom i zaawansowaniu ćwiczących. To świetna alternatywa dla osób lubiących towarzystwo a nie przepadających za klasycznym, żmudnym przerzucaniem żelastwa i liczeniem kolejny serii i powtórzeń.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *