Niku Fitness

Niku Fitness to klub fitness, który od lat cieszy się popularnością i uznaniem wśród Poznaniaków. Umożliwia wszechstronny rozwój fizyczny zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Umożliwia go duży wybór zajęć, oraz doskonałe wyposażenie.

W Niku Fitness każdy miłośnik dźwigania ciężarów znajdzie to, czego potrzebuje do treningów. Dostępne są sztangi, hantle a także maszyny oporowe idealne do ćwiczeń izolowanych. Z powodzeniem swój trening przeprowadzę zwolennicy ćwiczeń funkcjonalnych, dzięki drążkom do podciągania, poręczom do dipów, linom battlerope, kettlom i taśmom TRX. Rozgrzewkę i ćwiczenia aerobowe można przeprowadzić na ergometrach czy też bieżniach znajdujących się na sali. Na siłowni można ćwiczyć samemu lub skorzystać z usług jednego z trenerów personalnych, który dzięki swemu doświadczeniu dobierze najodpowiedniejszy trening do potrzeb ćwiczącego.

Osoby, które wolą zajęcia grupowe, mogą zapisać się na któreś z oferowanych przez Niku Fitness treningi, odbywające się w specjalnych salach. Są nimi trenigi stepu, tabaty, Zumby, cardio fit, spinning, TBC czy pilates. Oprócz zajęć kierowanych na rozwój fizyczny, w klubie odbywają się zajęcia grupowe służące uspokojeniu umysłu o mniejszej intensywności ale nadal poprawiające funkcjonowanie układu motorycznego i zwiększaniu sprawności ruchowej. Są to stretching, deep WORK, joga czy też flow koncept. Każde z zajęć prowadzą wykwalifikowani instruktorzy dbający o bezpieczeństwo i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń przez uczestników.

Nazwa autora: Michu

Wyróżnione posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *